LV RU EN
Ievietots 2017.gada jūnijā
 
No 18. jūlija aviokompānijai LOT 5 jauni "reisi ar nakšņošanu" maršrutā Varšava - Rīga - Varšava! Tagad daudz vairāk savienojumu iespējas no/uz Rīgu, piemēram, lidojumos uz Sofiju, Zagrebu, Luksemburgu, Venéciju, Kišinevu, Harkovu u.c.
 

    Reisa nr.

     Diena

    Lidosta

     Izlidošana

    Lidosta

     Ielidošana

    LO793

   -2345-7

      Varšava

    23:00

        Rīga

     01:25+1

    LO794

   1-3456-

       Rīga

    06:00

       Varšava

     06:25

 Ja vēlies rezervēt aviobiļetes, jautā savam ceļojumu konsultantam!

Ievietots 2017. gada 28. septembrī

Ar Aeroflot uz Kazahstānu

Ceļojot ar aviokompāniju Aeroflot uz Kazahstānu (tranzītā caur Maskavu) visiem ceļotājiem, kuriem nav Krievijas vīzas, bagāžu Rīgas lidostā iereģistrēs līdz Kazahstānai, savukārti pasažieriem, kuriem ir Krievijas vīza, Mazkavā bagāža būs jāpārreģistrē.

 

 

 

Lojalitātes programma - Aeroflot Bonus

Tāpat kā daudzas citas lielās pasaules aviokompānijas arī aviokompānija Aeroflot piedāvā saviem pasažieriem reģistrēties lojalitātes programmai, līdz ar to saņemt iespēju par katru nolidoto lidojumu krāt jūdzes jeb punktus, kurus vēlāk ir iespēja izmantot savos lidojumus, piesakot papildus somu, apmaksāt sēdvietu, vai pat iegūt bezmaksas lidojumu.

Kopā ar vēl 19 citām aviokompānijām - aviokompānija Aeroflot, ir SkyTeam alianses biedrs, kas pasažieriem garantē iespēju nokļūt nepieciešamajā galamērķī par iespējami labākajām cenām un ar ērtāko savienojumu.

Aeroflot Bonus programmai ir vairāki līmeņi: Sudrabs, Zelts un Platīns. Piesakoties Aeroflot Bonus lojalitātes programmai, katrs jaunais biedrs automātiski saņem 500 jūdzes. Lidojot ekonomiskajā klasē, piemēram, Rīga – Maskava – Rīga, pasažiera lojalitātes kontam tiek pievienotas 1000 jūdzes, savukārt, ja šāds lidojums tiek veikts biznesa klasē, pasažieris saņem jau 1596 jūdzes. Jo tālāks un garāks ir lidojums, jo lielāks skaits jūdzes tiek ieskaitītas Tavā kontā – lidojums turp-atpakaļ uz/no Dubaiju dod iespēju Tev saņem sākot no 2146 jūdzēm, bet lidojums uz ASV 3332 jūdzes. Kad Tavā lojalitātes kontā jau sakrāts pietiekami daudz jūdzes, laiks sākt tās tērēt: lai saņemtu bezmaksas lidojumu Rīga – Maskava – Rīga Tev būtu nepieciešams 20 000 jūdzes, lidojumam uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem 60 000 jūdzes, bet uz ASV 90 000.

Punktus vari krāt un tērēt arī pie dažādiem Aeroflot partneriem – Tripadvisor, Novotel, Marriott, Hilton, Radisson Blue, Europecar, Avis, Kempinski, Rixos un daudziem citiem.

Izmanto aviokompānijas Aeroflot lojalitātes programmas priekšrocības un ceļo daudz ērtāk un izdevīgāk!

Ja vēlies pievienoties Aeroflot Bonus programmai, jautā savam ceļojumu konsultantam!

Ievietots 2017.gada 15.martā
 
 
Aviokompānija airbaltic no Rīgas uz Liepāju lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojums ilgs 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs, sākot no 15€, ieskaitot lidostas nodevas. Lidojums uz Liepāju biznesa klasē izmaksās 99€.
 
Par cenām un vietu pieejamību jautā savam ceļojumu konsultantam!
 
 
SIA “Averoja” ir noslēdzis 09.08.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/344 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
ERAF