LV RU EN
 

SIA „Averoja” ir uzņēmums ar 18 gadu pieredzi Latvijas tūrisma tirgū ar augsta līmeņa apkalpošanas standartiem tūrisma pakalpojumu sniegšanā. SIA „Averoja” dibināta 1996.gadā un saviem klientiem nodrošina plašu tūrisma pakalpojumu un informācijas klāstu visā pasaulē. Kopš dibināšanas brīža ceļojumu birojs piedāvā atpūtas un izklaides braucienus individuāliem klientiem.

2001.gadā aģentūrā tika izveidota korporatīvo klientu nodaļa, kas nodrošina profesionālu servisu ceļojumu biroja korporatīvajiem klientiem.

No 2008.gada SIA „Averoja” ir viens no Vācijas, Austrijas un Šveices lielākā tūroperatora “FTI Touristik” (Frosch Touristik GmbH) oficiālajiem pārdošanas aģentiem Latvijā, tādejādi nodrošinot čartera lidojumus uz pasaules populārākajiem kūrortiem. SIA „Averoja” ir viens no “ATG – Autobusu tūroperatoru grupas” dibinātājiem un aktīviem tās dalībniekiem.

2013.gadā SIA „Averoja” apvienojās ar SIA ”Tūrisma aģentūra Kolumbs”, tādejādi pēc apgrozījuma kopā ar SIA ”Tūrisma aģentūra Kolumbs” kļūstot par vadošo tūrisma aģentūru Latvijā.

SIA „Averoja” ir Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) biedrs, un kopš 2008.gada SIA „Averoja” ir iegūts IATA aģenta statuss, kas ļauj aģentūrai piedāvāt saviem klientiem visplašāko aviobiļešu klāstu visā pasaulē.

Atbilstoši Tūrisma nozares prasībām, 2010.gadā SIA „Averoja” ir reģistrēta tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē kā tūrisma aģents un tūrisma operators ar reģistrācijas numuru TATO-2010-109. SIA „Averoja” ir klienta iemaksātās drošības naudas garantijas apdrošināšanas polise.

SIA “Averoja” ir noslēdzis 09.08.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/344 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
ERAF