SIA „Averoja” piedāvā uzņēmumiem un valsts iestādēm vairākus sadarbības modeļus un modernus risinājumus komandējumu un darījumu braucienu organizēšanai ar mērķi saviem klientiem nodrošināt visērtāko sadarbības veidu, lai tiktu patērēts maksimāli īss laiks un finanšu resursi komandējumu un darījumu braucienu plānošanai, kontrolēts braucienu pieteikšanas un norises process.

Individuāla apkalpošana

Lai apmierinātu uzņēmumu un valsts iestāžu pieaugošo pieprasījumu pēc efektīviem un elastīgiem pakalpojumiem, SIA „Averoja” ir izveidota individuāla korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļa, nodrošinot pakalpojumus katram klientam atbilstoši viņa vēlmēm.

Izdevīgākie risinājumi

Korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļas speciālistu galvenais uzdevums ir piemeklēt un piedāvāt visizdevīgāko risinājumu Jūsu uzņēmuma vai iestādes komandējumu un darījumu braucienu organizēšanai ārvalstīs, kā arī Jūsu viesu un sadarbības partneru uzņemšanai Latvijā.

Augstas kvalitātes apkalpošana

Savā ikdienas darbā SIA „Averoja” izmanto starptautiskas rezervēšanas sistēmas, kas mūsu klientiem dod maksimālu iespēju izvēlēties ērtākos un izdevīgākos piedāvājumus, ka arī nodrošina augstas kvalitātes apkalpošanas servisu.

18 gadu pieredze

SIA „Averoja” ir 18 gadu ilga pieredze Latvijas tūrisma nozarē, un kopš 2001.gada – arī valsts iestāžu un uzņēmumu komandējumu un darījuma braucienu apkalpošanā. SIA „Averoja” aktīvi ņem dalību valsts un pašvaldību iestāžu rīkotajos iepirkumos un cenu aptaujās, pierādot sevi kā konkurētspējīgu tirgus dalībnieku.

Priekšrocības

Korporatīvā klienta statuss, ko iegūstat, noslēdzot korporatīvo klientu līgumu, Jums dod iespēju vienkopus saņemt dažādus tūrisma pakalpojumus ar izdevīgiem norēķinu noteikumiem, kā arī augstas kvalitātes apkalpošanas servisu un citas priekšrocības. Lai nodrošinātu augstvērtīgu un kvalitatīvu klienta darba uzdevuma izpildi, SIA „Averoja” sadarbības līguma ietvaros korporatīviem klientiem pasūtījuma izpildes gaitā nodrošina sekojošas priekšrocības:

 • Individuālus, profesionāli sagatavotus ceļojumu konsultantus ar pieredzi tūrisma nozarē ne mazāk kā 3 gadi;
 • Prioritāti pasūtījumu pieņemšanā un noformēšanā;
 • Bezmaksas konsultācijas braucienu plānošanā;
 • Izdevīgus norēķinu noteikumus;
 • Atlaides pakalpojumu maksām, pamatojoties uz sadarbības apjomiem;
 • Diennakts palīdzības tālruni 24/7 steidzamu jautājumu risināšanai;
 • Detalizētas atskaites par izdarītajiem pasūtījumiem;
 • Speciālus piedāvājumus ceļojumu apdrošināšanai;
 • Aviokompāniju korporatīvo cenu līgumus atkarībā no aviobiļešu apjoma;
 • Dalību mūsu sadarbības partneru korporatīvās lojalitātes programmās;
 • Iespēju veikt rezervācijas tiešsaistes sistēmā;
 • Bezmaksas dokumentu piegādi Rīgas robežās u.c.

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā SIA „Averoja” īsteno korporatīvo klientu apkalpošanu, un vēlaties kļūt par mūsu klientu, noslēdzot sadarbības līgumu, vai Jums nepieciešama papildus informācija par jebkuru Jūs interesējošu jautājumu, lūdzu, zvaniet pa tālruni: 67796170 – Dacei Mičulei, rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Priecāsimies kļūt par Jūsu sadarbības partneri komandējumu un darījumu braucienu apkalpošanā!