SIA "Averoja" piedāvā saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu, organizējot seminārus, konferences, izstāžu apmeklējumus un motivējošos braucienus jeb MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events & Exibitions).

Sanāksmes, konferences un izstādes
Komandējumu un darījumu braucienu mērķis ir attīstīt uzņēmuma biznesu, tiekoties ar jauniem vai esošiem klientiem un partneriem. Nodrošinām ne tikai lidojumu un naktsmītni, bet rezervējam arī vietu sanāksmei semināru zālē vai biznesa pusdienām/vakariņām restorānā. Dodoties apmeklēt starptautisku konferenci vai izstādi, nodrošinām dalībnieku reģistrāciju un ieejas biļešu iegādi.

Semināru un konferenču organizēšanas pakalpojumi
SIA „Averoja” nodrošina semināru un konferenču organizēšanu Latvijā un ārvalstīs. Pasūtījuma apstrādes procesā veicam pasākuma izmaksu detalizētu aprēķinu, saskaņā ar klientu noteikto budžetu, piedāvājot pilnu semināru un konferenču organizēšanas pakalpojumu klāstu:

 • Pasākuma norises vietas izvēli un rezervēšanu;
 • Tehniskā aprīkojuma nodrošināšanu;
 • Dalībnieku reģistrāciju;
 • Naktsmītnes rezervēšanu;
 • Transporta pakalpojumu nodrošināšanu;
 • Ēdināšanas pakalpojumus;
 • Tulku pakalpojumu nodrošināšanu;
 • Ekskursijas gida pavadībā dažādās valodās.


Motivējošie braucieni
SIA "Averoja" korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļas ceļojumu konsultanti, balstoties uz līdzšinējo pieredzi un zināšanām, izstrādā klienta vēlmēm un budžetam atbilstošus piedāvājumus, sniedzot ieteikumus par piemērotākajiem, izdevīgākajiem galamērķiem un veic brauciena un aktivitāšu organizēšanu.

Jūsu klientiem un partneriem
Motivējošais brauciens ir efektīvākais veids, kādā pateikties savam darījumu partnerim vai klientam – tas ir unikāls, netradicionāls un atmiņā paliekošs, kā arī finansiāli izdevīgs. Motivējošie braucieni palīdz nostiprināt attiecības un uzlabot pārdošanas rezultātus. Novērtējot motivējošo braucienu pozitīvo ietekmi uz biznesu, SIA "Averoja" klienti šāda tipa braucienus izvēlas arvien biežāk. Motivējoša brauciena veiksmes pamatā būtiska ir aicinošā uzņēmuma klātbūtne – lai brauciens būtu veiksmīgs, ļoti svarīgi, lai tajā piedalītos arī aicinošā uzņēmuma pārstāvji, kas ļauj izveidot neformālas attiecības.

Priekšrocības, izmantojot tūrisma aģentūras pakalpojumus, organizējot motivējošo braucienus:

 • Laika ekonomija – veicam plānošanu Jūsu vietā, ļaujot Jums veikt savus tiešos darba pienākumus;
 • Izmaksu ekonomija – SIA "Averoja" plašais ārvalstu sadarbības partneru loks ļauj nodrošināt zemāko cenu pieejamību;
 • Profesionālu ekspertu konsultācija – piemeklējam Jūsu izvēlētajam galamērķim atbilstošas un pieejamas aktivitātes, vai izvēlētai aktivitātei piemeklējam piemērotāko galamērķi;
 • Atbalsts un koordinēšana – motivējošo braucienu norises gaitā nodrošinām 24/7 servisu, uzraugot motivējošā brauciena norises atbilstību programmai un nepieciešamības gadījumā operatīvi veicot izmaiņas.


Jūsu darbiniekiem
Prēmija naudas izteiksmē ir visizplatītākais motivācijas veids, lai gan gadu gaitā pierādīts, ka tas nav visefektīvākais. Joprojām pastāv stereotips, ka darbinieku motivācijai ceļojumu veidā ir augstas izmaksas, lai gan pētījumi liecina, ka dārgākais motivācijas veids ir nauda.

Motivācijas nauda nereti tiek uztverta kā daļa no algas un tiek tērēta ļoti līdzīgi, piemēram, rēķinu apmaksai, pārtikai. Ir pierādīts, ka finansiāla motivācija ir iepriecinoša brīdī, kad prēmija tiek saņemta, bet ir apgrūtinoša un saistīta ar nožēlu, kad prēmija jāizdod, turklāt motivācija naudas izteiksmē tiek aizmirsta ļoti ātri. Lielākā daļa cilvēku pat neatceras, kam prēmija iztērēta, tāpēc SIA „Averoja” un tā klienti savu darbinieku motivācijai izvēlas ceļojumus.
Ar ceļojumu cilvēkiem vienmēr saistās pozitīvas emocijas un atmiņas par redzēto un piedzīvoto. Gadījumos, kad ceļojumu piešķīris darba devējs, iepriekšminētās pozitīvās emocijas automātiski saistās arī ar to. Šāda motivācija viennozīmīgi vairo lojalitāti.

Apzinoties, ka par produktīvu un uzņēmumam peļņu nesošu darbu iespējams saņemt ceļojumu, vēlme strādāt un sasniegt mērķus paaugstinās. Ceļojums ir ļoti personīga motivācija – arī tāpēc, ka dod iespēju pavadīt laiku kopā ar kolēģiem un/vai ģimeni. Motivējošie ceļojumi ir lieliska platforma darbinieku un vadības savstarpējo attiecību nostabilizēšanai.

AVEROJA – labākā cenas un kvalitātes attiecība MICE izstrādē!

 • Laika un izmaksu optimizācija;
 • Plašs piedāvājums un pilnvērtīga informācija;
 • Ērti, radoši, ātri.