Tūrisma tirgus līderis

SIA "Averoja" ir 21 gadu ilga pieredze Latvijas tūrisma nozarē un kopš 2001.gada – arī valsts iestāžu un uzņēmumu komandējumu un darījuma braucienu apkalpošanā. SIA "Averoja" katru gadu aktīvi ņem dalību valsts un pašvaldību iestāžu rīkotajos iepirkumos un cenu aptaujās, pierādot sevi kā konkurētspējīgu tirgus dalībnieku. Aģentūras pieredzē ir apkalpotas 13 no 13 ministrijām, 5 no 5 Latvijas plānošanas reģioniem, kā arī liels skaits valsts un pašvaldību iestādes, dažādas asociācijas un augstskolas.

 

24/7 serviss

SIA "Averoja" visiem saviem korporatīvajiem klientiem nodrošina bezmaksas diennakts palīdzības tālruni operatīvai palīdzībai un neatliekamu jautājumu risināšanai. Diennakts palīdzības tālruņa serviss tiek nodrošināts latviešu, krievu un angļu valodā.

 

Individuāla pieeja

Lai nodrošinātu uzņēmumu un valsts iestāžu pieaugošo pieprasījumu pēc efektīviem un elastīgiem pakalpojumiem, SIA "Averoja" kopš 2001.gada ir izveidota individuāla korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļa, kas nodrošina plašu tūrisma pakalpojumu klāstu katram aģentūras klientam atbilstoši viņa vēlmēm. Uzsākot sadarbību SIA "Averoja" iepazīstas ar katra klienta darbības specifiku un ņem vērā klienta norādītās prasības, nodrošinot klientu ar sertificētiem apkalpojošajiem konsultantiem, kuriem ir ne mazāk kā 3 gadu pieredze korporatīvo klientu apkalpošanā.

 

Pēcapmaksa

SIA "Averoja" saviem klientiem nodrošina visus tūrisma pakalpojumus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksa un kredītlimits tiek pielāgoti individuāli, balstoties uz katra klienta apjomu un darbības specifiku.

 

Izmaksu optimizācija

Lai nodrošinātu efektīvu komandējumiem un darba braucieniem atvēlēto finanšu līdzekļu izlietošanu, maksimāli samazinot izmaksas un pavadīto laiku, SIA "Averoja" , uzsākot sadarbību rūpīgi izvērtē katra klienta komandējumu un darba braucienu specifiku. Katram korporatīvajam klientam tiek rasts labākais risinājums un sniegta palīdzība, tādos jautājumos kā līgumu slēgšanā ar aviokompānijām, komandējumu/darba braucienu organizēšanas kārtības - procedūras (Travel Policy) izveidē.

 

 

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā SIA „Averoja” īsteno korporatīvo klientu apkalpošanu, un vēlaties kļūt par mūsu klientu, noslēdzot sadarbības līgumu, vai Jums nepieciešama papildus informācija par jebkuru Jūs interesējošu jautājumu, lūdzu, zvaniet pa tālruni: 67796110 – Sanitai Norkārklei, rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..