Tūrisma līderis

SIA "Averoja" dibināta 1996.gadā un saviem klientiem nodrošina plašu tūrisma pakalpojumu un informācijas klāstu visā pasaulē. SIA "Averoja" ir 21 gadu ilga pieredze Latvijas tūrisma nozarē, un kopš 2001.gada – arī valsts iestāžu un uzņēmumu komandējumu un darījuma braucienu apkalpošanā. SIA „Averoja” aktīvi ņem dalību valsts un pašvaldību iestāžu rīkotajos iepirkumos un cenu aptaujās, pierādot sevi kā konkurētspējīgu tirgus dalībnieku.

2001.gadā aģentūrā tika izveidota korporatīvo klientu nodaļa, kas nodrošina profesionālu servisu ceļojumu biroja korporatīvajiem klientiem.

No 2008.gada SIA "Averoja" ir viens no Vācijas, Austrijas un Šveices lielākā tūroperatora “FTI Touristik” (Frosch Touristik GmbH) oficiālajiem pārdošanas aģentiem Latvijā, tādejādi nodrošinot čartera lidojumus uz pasaules populārākajiem kūrortiem.

2013.gadā SIA "Averoja" apvienojās ar SIA ”Tūrisma aģentūra Kolumbs”, tādejādi pēc apgrozījuma kopā ar SIA ”Tūrisma aģentūra Kolumbs” kļūstot par vadošo tūrisma aģentūru Latvijā.

SIA "Averoja" ir Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) biedrs, un kopš 2008.gada SIA "Averoja" ir iegūts IATA aģenta statuss, kas ļauj aģentūrai piedāvāt saviem klientiem visplašāko aviobiļešu klāstu visā pasaulē.

Atbilstoši Tūrisma nozares prasībām, 2010.gadā SIA „Averoja” ir reģistrēta tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē kā tūrisma aģents un tūrisma operators ar reģistrācijas numuru TATO-2010-109. SIA "Averoja" ir klienta iemaksātās drošības naudas garantijas apdrošināšanas polise.

2019.gadā pievienošanās Lufthansa City Center tīklam, dod iespēju SIA «Averoja» nodrošināt saviem korporatīvajiem klientiem jaunus, kvalitatīvus biznesa ceļojumu pakalpojumus, piedāvājot specifiskus risinājumus un ekskluzīvu piekļuvi īpaši izstrādātu produktu un pakalpojumu klāstam. Lufthansa City Center partneruzņēmuma statuss dod aģentūrām tiešu piekļuvi pasaules vadošo tūrisma pakalpojumu sniedzēju sistēmām.